دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب معجزات علمی و تاریخی قرآن

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب معجزات علمی و تاریخی قرآن

در این کتاب شما با معجزات علمی و تاریخی قرآن کریم آشنا می شوید.

تا اوایل قرن بیستم دانشمندان بر این نظر بودند که جهان همیشه ثابت بوده و از ازل تا ابد موجود بوده و خواهد بود. در حالی که مشاهدات و محاسبات جدید نشان داد که جهان آغازی داشته و در حال توسعه می باشد. در سروع قرن بیشتم الکساندر فریدمن، فیزیکدان روسی و جرج لمیتر ستاره شناس بلژیکی محاسبه کردند که جهان در حرکت مداوم بوده و توسعه می یابد . فریدمن با استفاده از معادلات نسبیت عان اینشتین نشان داده بود که جهان ، برخلاف تصور موجود ایستا نیست، بلکه باید همانند یک بادکنک در حال انبساط باشد. این اطلاعات توسط مشاهدات انجام شده در سال 1929 تاید گردید. ادوین هابل منجم آمریکایی توسط تلسکوپ خود مشاهده کرد که ستاره ها و کهکشان ها مداوما از یکدیگر دور می شوند. این بزرگ ترین کشف در علم نجوم بود. هابل در حین مشاهدات خود دریافت نور ستاره ها با زیاد شدن فاصله شان به سمت قرمز شدن مایل می شود و ستاره ای که از ما دور می شود، نور آن به سمت رنگ قرمز مایل می شود. با توجه به مشاهدات هابل، ستاره ها و کهکشان ها بصورت مداوم از سیاره زمین و از یکدیگر فاصله گرفته و دورتر و دورتر می شوند. جهانی که در آن همه چیز از یکدیگر دور می شوند در حال توسعه و انبساط است. برای روشن شدن این موضوع فوض کنید که جهان مانند سطح یک بادکنک است. هرقدر این بادکنک زیادتر باد شود به همان اندازه نقاط روی سطح آن از یکدیگر دور می شوند.
فهرستی که در این کتاب می خوانید عبارتنداز:
پیدایش کائنات و جهان
توسعه وو انبساط جهان
پایان جهان و انقباض بزرگ
خلقت از دود داغ
متحرک بودن خورشید و ماه
مدار حرکت ماه
روز روشن کننده زمین
جدایی دو دریا
نسبیت زمان
زمین کروی شکل
حرکت زمین
تعیین جهت چرخشی خورشید
آفرینش ازواج و قانون زوجیت عام اشی
سقف محفوظ
پیشگویی قرآن از غلبه روم بر ایرانیان
پیشگویی قرآن از پیدا شدن جسد فرعون
اشاره قرآن به وجود مرکز دروغگویی در قسمت جلوی مغز
مرکز رهبری، کنترل، عمل و راهنمایی
جنسیت فرزند
خرما و فواید آن از نظر قرآن
جنین شناسی در قرآن
شگفتی های زنبور عسل
بیان باقی ماندن بقایای کشتی نوح به عنوان آینه عبرت در قرآن
معجزه ذبح اسلامی
حرام بودن گوشت خوک
اجتماع حیوانات
تعادل مطلق جهان
میزان دقیق برای هر چیز در جهان

کلمات کلیدی: معجزات قرآن، قرآن شناسی، درباره قرآن، عجایب، پیشگویی،

برای دانلود کتاب معجزات علمی و تاریخی قرآن و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.