دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب اولین داستان‌های آیزاک آسیموف

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب اولین داستان‌های آیزاک آسیموف

کتاب اولین داستان‌های آیزاک آسیموف مجموعه‌ای از نخستین آثار ارزشمند آسیموف است که در دوران جوانی نوشت و همگی در مجلات داستان‌های علمی تخیلی چاپ شدند. تقریباً همۀ این داستان‌ها، بعدها در قالب کتاب‌هایی شامل مجموعه داستان‌های کوتاه منتشر شدند اما تعدادی از آن‌ها که از داستان‌های دیگر ضعیف‌تر بودند، تا سی سال بعد از نخستین انتشارشان در جایی دیده نشدند.

در بخشی از کتاب اولین داستان‌های آیزاک آسیموف می‌خوانیم:

فقط یه چیز از نیم قرن قبل باقی مونده و اون چیز، احترام بشریت نسبت به علم و دانشه. ما مصرف مشروبات الکلی رو ممنوع کردیم، سیگار کشیدن برای زن‌ها یه عمل خارج از عرف به حساب میاد، بزک کردن ممنوعه، کسی چیزی از برهنگی و پوشیدن دامن‌های کوتاه نمی‌شنوه، طلاق گرفتن تابو محسوب می‌شه.
اما با همه این حرف‌ها، دانش هنوز محدود نشده.

پس برای دانش شایستس که با تدبیر رفتار کنه تا مردم سر به شورش بر ندارن. خیلی آسونه که کاری کنیم که مردم باور کنن – و اوتیس الدریج با سخنرانی‌هاش به طرز خطرناکی به این موضوع نزدیک شده – که دانش بود که وحشت جنگ جهانی دوم رو به بار آورد. اون‌ها می‌گن که دانش از فرهنگ و فناوری از علوم اجتماعی جلو زده و این عدم تعادلیه که باعث نابودی دنیا می‌شه. یه جورایی منم فکر می‌کنم که پر بیراه نمی‌گن.

کلمات کلیدی: مجموعه داستان، ایزاک آسیموف، داستان معمایی، داستان هیجان انگیز، داستان کوتاه خارجی، pdf داستان رایگان، دانلود رایگان کتاب، دانلود مجموعه داستان، داستان ترجمه شده، داستان خارجی،

برای دانلود کتاب اولین داستان‌های آیزاک آسیموف و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.