دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب مکالمات موضوعی در انگلیسی

کتاب‌های مرتبط

مشاهده همه »
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب مکالمات موضوعی در انگلیسی

یکی از اصلی ترین اھداف زبان برقراری ارتباط جھت انتقال اطلاعات عواطف و احساسات می باشد. در راستای نیل به این ھدف رویکرد به تعامل ھای گفتاری در حیطه ارتباطات اجتماعی از اھمیتی ویژه برخوردار است. اھمیت این حوزه از کاربرد زبان که به شکلی غیر مستقیم با مولفه ھای جامعه شناسی زبان در ارتباط است با گسترش صنعت جھانگردی بیش از گذشته نمایان شده است.

در این کتاب نمونه متن هایی که در محیط های خاص به شکل شفاهی در محاورات روزمره قابل مشاهده هستند معرفی شده اند. فراگیری این الگوها نه صرفا به عنوان ساختارهای ثابت بلکه به عنوان الگوهایی نمونه برای ساخت متن های شفاهی مشابه توصیه می شود.

کلمات کلیدی: آموزش مکالمه زبان انگلیسی، آموزش زبان انگلیسی، کتاب آموزش مکالمه زبان انگلیسی، مکالمه زبان انگلیسی، مکالمه آسان انگلیسی،

برای دانلود کتاب مکالمات موضوعی در انگلیسی و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.