دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب نگاهی به زندگی و سبک نویسندگی بیژن نجدی

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب نگاهی به زندگی و سبک نویسندگی بیژن نجدی

معمولاً نویسندگانی حرفی برای گفتن دارند که حداقل یک کتاب قطور و چند مجموعۀ کوچک و بزرگ داشته باشند، گاهی کسانی، این قاعده را در هم می‌شکنند. بیژن نجدی از آن جمله بود که با عمر کوتاهش پس از انتشار نخستین مجموعه داستانش، توانست به موقعیت ویژه‌ای در ادبیات این مرز و بوم دست یابد. تکنیک و زبان خاص و منحصربه‌فرد، از ویژگی های مشترک تمامی آثار نجدی است.
فضای آغشته به وهم و خیال و گاهی پیراسته به تصاویر شاعرانه، هر خواننده‌ای را چنان جذب خود می‌کند که گاهی عده‌ای با خود می‌اندیشند نکند با قالبی جدید که نه شعر است و نه داستان، طرف‌اند!
در اینجا مجموعه ای از مقالات و نوشتارها پیرامون زندگی و سبک نویسندگی بیژن نجدی از مطبوعات و فصلنامه های مختلف گردآوری شده تا مخاطب آشنایی بیشتری با این نویسنده و شاعر پست مدرن پیدا کند.

 

کلمات کلیدی: بیژن نجدی، آثار بیژن نجدی، مقالات بیژن نجدی، سبک نویسندگی بیژن نجدی، نویسندگی، شاعر پست مدرن،

برای دانلود کتاب نگاهی به زندگی و سبک نویسندگی بیژن نجدی و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.