دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب کامل خوشنویسی انگلیسی (The Complete Book of Handwriting)

کتاب‌های مرتبط

مشاهده همه »
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب کامل خوشنویسی انگلیسی (The Complete Book of Handwriting)

کتاب the complete book-of handwriting کتاب کامل دست خط انگلیسی در نگارش به شما کمک می کند اما نگارش در خط و دست خط که نگارش در انگلیسی را به صورت صحیح در حالات شکسته و کلاسیک آموزش می دهد.

این کتاب هرچند برای کودکان نوشته شده است اما برای ما ایرانیان که اغلب در نگارش انگلیسی به صورت زیبا و احیانا شکسته مشکل داریم مفید خواهد بود این کتاب با دروسی که نوشتن صحیح انگلیسی به صورت کلاسیک و شکسته را به زبان آموز یاد میدهد و همچنین با تمرینات خود می تواند منبع مناسبی برای یادگیری نوشتن زیبای انگلیسی بصورت دستی باشد.

سرمشق‌ها و تمریناتی که در این کتاب آمده است،زبان آموز را به خوش‌نویسی انگلیسی تشویق کرده و از  آن‌ها را به خط خوب انگلیسی عادت می‌دهد. این کتاب با تمرین نوشتن حروف، کلمات، و جملات و عبارات روزمره مانند روزهای هفته، موضوعات مدرسه‌ای، تعطیلات و غیره؛ آن‌هم به صورت یک سبک جذاب و سرگرم کننده  باعث تحریک و ترغیب زبان آموز به نوشتن خط خوش انگلیسی می‌گردد.

کلمات کلیدی: زیبا نویسی در انگلیسی، آموزش لغات انگلیسی، یادگیری زبان انگلیسی، آموزش نوشتن انگلیسی، خوشنویسی انگلیسی، دست خط انگلیسی، آموزش خوشنویسی، آموزش زبان انگلیسی، قواعد خوشنویسی،

برای دانلود کتاب کامل خوشنویسی انگلیسی (The Complete Book of Handwriting) و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.