دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب آموزش زبان for and against

کتاب‌های مرتبط

مشاهده همه »
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب آموزش زبان for and against

کتاب بسیار معروف for and against که یک کتاب استثنایی برای کلیه زبان آموزان می باشد. این کتاب شامل دروس بحث برانگیز که به نوعی به قول نویسنده کتاب زبان آموزان را مجبور به بحث کردن می کند می باشد. متون کتاب به نوعی انتخاب شده که مباحث جالب و بحث انگیز از بحث در ارتباط با سیگار و موضوعات تبعیض بین زن و مرد، تلویزیون و مباحث سیاسی اجتماعی را تحت پوشش قرار میدهد.

کتاب For And Against  توسط L.G.Alexander نوشته شده است و شامل لکچر های واقعی می باشد. این کتاب برای افرادی مناسب است که در سطح پیشرفته ی زبان انگلیسی قصد دارند که کار بکنند. این کتاب شامل مقالات در سطح پیشرفته و گاهی داری اصطلاحاتی سنگین و در عین حال بسیار کاربردی است که توصیه می شود مقالات این کتاب و برخی جملات کاربردی آن حفظ شود.

کلمات کلیدی: آموزش زبان انگلیسی، آموزش یادگیری لغات انگلیسی، زبان انگلیسی، آموزش پیشرفته زبان انگلیسی، لکچر انگلیسی، آموزش مکالمه انگلیسی،

برای دانلود کتاب آموزش زبان for and against و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.