دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب شیعه

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب شیعه

مسئولیت هر خانواده شیعی، پیرو خانواده ای بودن است که در آن ، علی پدر است و فاطمه مادر و زینب دختر و حسین پسر! 

بالاخره، مسئولیت هر شیعه ای در هر عصری و هر نسلی، از هر چیزی و هر کسی، به "کربلای انقلاب" و "حسین شهادت" گریختن! و "رهبری" و "برابری" را اصل ایمان خویش و هدف خویش و تحقق آن را مسئولیت خویش دانستن است.

و این همه ، یعنی "علی" را نه چون بتی پرستیدن، که چون راهبری پیروی کردن و در یک کلمه: "علی وار" بودن و "علی وار" زیستن و ” علی وار ” مردن

که شیعه علی بودن یعنی این

و مسئولیت شیعه بودن یعنی این

فهرست مطالب:

شیعه یک حزب تمام،شامل دو سخنرانی شریعتی در حسینیه ارشاد
نقش انقلابی یاد و یادآوران در تاریخ تشیع
مسئولیت شیعه بودن

کلمات کلیدی: دانلود کتاب دکتر شریعتی، دکتر علی شریعتی، سخنان شریعتی، کتاب شریعتی، دانلود کتاب شیعه شریعتی، شیعه، تشیع، شیعه شناسی،

برای دانلود کتاب شیعه و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.