دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب هدیه درمان (The Gift of Therapy)

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب هدیه درمان (The Gift of Therapy)

کتاب "هدیه درمان" که به زبان انگلیسی می باشد، نقطه اوج بیش از سی‌ و پنج سال عملکرد بالینی استاد روانپزشک دکتر یالوم می‌باشد و یک کتاب راهنمای ضروری و ارزشمندی است که از طریق مطالعات موردی واقعی نشان می‌دهد که چگونه بیماران و درمانگران می‌توانند بیشترین بهره را از روند درمان ببرند.
نویسنده کتاب پرفروش "جلاد عشق" رویکرد تازه منحصر‌ به‌ فرد خود و آگاهی‌های ارزشمندی که کسب کرده است را در این کتاب به اشتراک می‌گذارد.
این کتاب به‌عنوان هشتاد و پنچ نکته شخصی و تحریک‌آمیز برای درمانگران مبتدی ارائه شده است که از میان آن‌ها می‌توان به نکات زیر اشاره کرد:
بیمار باید برای شما مهم باشد
به اشتباهات خود اعتراف کنید
یک درمان جدید برای هر بیمار ایجاد کنید
بازدیدهای خانگی از بیمار خود داشته باشید
(اغلب) برای بیمار تصمیم‌گیری نکنید
نظریه فروید همیشه اشتباه نیست

کلمات کلیدی: دانلود کتاب روانشناسی، نظریه فروید، روانشاسی بالینی، کتاب هدیه درمان، آموزش روانپزشکی، درمان بیماران از طریق روانپزشکی،

برای دانلود کتاب هدیه درمان (The Gift of Therapy) و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.