دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب آموزش CCNA++

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب آموزش CCNA++

کتاب آموزش CCNA++ نوشته‌‌ی فرشید باباجانی، دوره‌ی CCNA شرکت سیسکو را در بر دارد و سرفصل‌های آن دقیقاً برابر این دوره است و حتی از این سرفصل‌ها فراتر رفته و به دوره‌ی CCNP می‌رسد.

تلاش و پشتکار شما باعث پیشرفت جدی در کارتان خواهد شد، پس در خواندن این کتاب تمام سعی خود را به کار گیرید و مطمئن باشید در پایان کار، کاملاً بر موضوعات دوره‌ی CCNA و کمی از دوره‌ی CCNP مسلط خواهید شد.

کلمات کلیدی: دوره های سیسکو، آموزش شبکه، دوره های آموزشی شبکه، ارتباطات شبکه، کتاب آموزش دوره CCNA شرکت سیسکو، آموزش CCNA، آموزش سیسکو، مدارک سیسکو، آموزش شبکه های wireless، شبکه های مبتنی بر سیسکو، پروتکل های شبکه،

برای دانلود کتاب آموزش CCNA++ و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.