دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب دیکشنری کلمات اختصاری، نمادها و مخفف‌های انگلیسی

کتاب‌های مرتبط

مشاهده همه »
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب دیکشنری کلمات اختصاری، نمادها و مخفف‌های انگلیسی

کتاب دیکشنری کلمات اختصاری، نمادها و مخفف‌های انگلیسی نوشته‌ی Fiorett Benedetto Mattia، شامل تمامی اصطلاحات رایج در علوم مختلف مانند فیزیک و شیمی، همراه با معنی و مفهوم آن‌ها به زبان انگلیسی است. در حقیقت این اثر یک دیکشنری انگلیسی به انگلیسی به شمار می‌رود.

گاهی اوقات برای مطالعه پیچیده و علمی نیازمند دانستن معانی برخی از کلمات هستیم که نمی‌توانیم آن‌ها را به سادگی در دیکشنری‌های عمومی بیابیم. این مسئله در رشته‌هایی نظیر شیمی و فیزیک بیشتر اتفاق می‌افتد. برخی از این مخفف‌ها و کلمات اختصاری نیز به دلیل مصطلح بودن است که معانی عمومی ندارد. ما امروز برای افرادی که نیازمند به یک دیکشنری هستند تا بتوانند احتیاجاتی از این دست را مرتفع سازند کتابی را با عنوان دیکشنری کلمات اختصاری، نمادها و مخفف‌های انگلیسی ELSEVIER’S DICTIONARY OF ACRONYMS, INITIALISMS, ABBREVIATIONS AND SYMBOLS برای شما قرار داده ایم. 

یکی از ویژگی‌های مثبت کتاب دیکشنری کلمات اختصاری، نمادها و مخفف‌های انگلیسی ELSEVIER’S DICTIONARY OF ACRONYMS, INITIALISMS, ABBREVIATIONS AND SYMBOLS نحوه کار با آن است. نویسنده این کتاب در مقدمه اشاره‌ای به چگونگی استفاده از این دیکشنری اشاره کرده و در حقیقت یک راهنمای برای کاربران آورده است. 

دیکشنری کلمات اختصاری، نمادها و مخفف‌های انگلیسی تنها یک فصل داشته و در آن کلمات و مخفف‌ها و نمادها به ترتیب حروف الفبا معنی شده است. لازم به ذکر است که در این کتاب مخفف‌هایی که برای چند رشته به صورت مشترک آورده می‌شود، معنایی جداگانه‌ای داشته و برای هر رشته جداگانه معنی شده‌اند به طور مثال:

کلمه AA در رشته و نرم افزار‌های کامپیوتر مخفف Absolute Adress (نشانی کامل) اما در رشته روانشناسی مخفف   Achievement Age (سن موفقیت یا دستاورد سنی) و در رشته بیوشیمی مخفف Arachidonic Acide (آراشیدونیک اسید) می‌باشد. در این دیکشنری بیش از ۱۴۰۰۰ مخفف وجود دارد.

کلمات کلیدی: نماد های انگلیسی، دیکشنری کلمات اختصاصی انگلیسی، دیکشنری انگلیسی، دیکشنری انگلیسی به انگلیسی، اصطلاحات رایج انگلیسی، مخفف های انگلیسی، فرهنگ لغت انگلیسی، دانلود دیکشنری pdf انگلیسی،

برای دانلود کتاب دیکشنری کلمات اختصاری، نمادها و مخفف‌های انگلیسی و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.