دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب محاوره فرانسوی (Colloquial French)

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب محاوره فرانسوی (Colloquial French)

colloquial french The Next Step in Language Learning

آیا شما با زبان فرانسوی آشنا هستید و می‌خواهید در آن پیشرفت کنید؟

اگر درحال برنامه‌ریزی برای سفر به کشور فرانسه هستید، نیاز دارید آن را برای کار یا برای انجام یک دوره آموزشی ساده، توسعه دهید.
کتاب "محاوره فرانسوی" یک روش ایده‌آل برای به‌روزکردن دانش زبان و توسعه مهارت‌های شما به‌شمار می‌آید.
این کتاب برای کمک به آن‌دسته از افرادی که به‌صورت خودآموز مطالعه می‌کنند، طراحی شده است و به شما فرصتی برای شنیدن و خواندن زبان فرانسه روزانه مدرن را ارائه می‌دهد.
این کتاب، کاربردی درک شما را از گرامر و واژگان زبان فرانسه تقویت و گسترش می‌دهد.

کلمات کلیدی: آموزش مکالمه فرانسوی، آموزش گرامر زبان فرانسوی، گرامر زبان، گرامر فرانسوی، آموزش زبان فرانسوی، آموزش زبان، زبان فرانسه، دانلود کتاب محاوره فرانسوی، colloquial french،

برای دانلود کتاب محاوره فرانسوی (Colloquial French) و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.