دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب نگاهی به شاه

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب نگاهی به شاه

این کتاب از هزاران صفحه اسناد تاریخی از چند کشور و بخصوص ایران جمع آوری و نوشته شده است. از این کتاب چند ترجمه وارد بازار ایران شده است اما به گفته خود آقای میلانی، ترجمه های بدی می باشند. آقای عباس میلانی می خواهد که این کتاب که نوشته خود ایشان می باشد با متن اصلی در دسترس تمام ایرانیان قرار گیرد. کتاب حاضر از سایت شخصی آقای میلانی گرفته شده و به صورت PDF منتشر شده است. لازم به ذکر است که این کتاب بر روی سایت ایشان قرار گرفته است تا علاقمندان به این کتاب (فقط در ایران) آن را رایگان مطالعه کنند. در بقیه کشورها این کتاب باید از انتشارات خریداری شود.
سعی شده است که این کتاب با بالاترین کیفیت ممکن و کمترین حجم، در دسترس باشد تا استفاده از آن برای خواننده رضایتبخش باشد.

این کتاب را باید داری دو جنبه بدانیم: یکی به شرح ابعاد خصوصی و حریم خلوت زندگی شاه می‌پردازد - کودکی و مدرسه، رابطه با اعضای دیگر خانواده، ازدواج‌ها، حالات شخصی، کفش و پوشاک، رانندگی و خلبانی، تندرستی و بیماری، سفر‌ها، عشق و عواطف، باور‌ها، توهمات و شایعه‌ها، و موضوعاتی از این قبیل.

مؤلف در گزارش این گونه موضوعات، و بررسی ویژگی‌های خلق و خوی شاه، ورزیدگی نشان می‌دهد و در این حوزه‌ها نکته‌هایی را در کتاب می‌گنجاند که برخی از آن‌ها را پیشتر، یا به این صورت، نشنیده بودم و برایم تازگی داشت. درباره این ابعاد از زندگی شاه و دیگر سیاستگران ایران دانسته‌های چندانی در دست نیست. این گونه آگاهی‌ها شاید زمانی در پی دسترسی به اسناد موجود در ایران افزوده شود. داوری درباره اطلاعات فراهم آمده در این موارد آسان نیست و مهم پنداشتن یا نپنداشتن آن‌ها هم به دیدگاه‌ها و پسندهای افراد بستگی دارد.

جنبه دیگر کتاب، که بخش عمده یا اصلی آن است، بررسی نقش و زیست سیاسی شاه و زمینه تاریخی گسترده‌تر زندگی اوست؛ چون خود نیز در این زمینه‌ها پژوهش‌هایی کرده‌ام می‌توانم آسان‌تر درباره آن‌ها داوری کنم.
حق تکثیر: مطالعه این کتاب در ایران رایگان و آزاد می باشد. در سایر کشورها باید خریداری شود. (نقل قول از نویسنده کتاب آقای عباس میلانی)
"اگر توان مالی خرید کتاب را دارید، چیزی برابر قیمت عادلانه آن را به یک بنیاد خیریه مانند (کهریزک، محک، مهر) پرداخت فرمائید. عباس میلانی اوت 2013"

کلمات کلیدی: زندگی نامه شاه، زندگی محمدرضا شاه، کتاب شاه، درباره زندگی محمدرضا شاه، حکومت پهلوی، تاریخ پهلوی در ایران، درباره شخصیت محمدرضا شاه، دانلود کتاب عباس میلانی،

برای دانلود کتاب نگاهی به شاه و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.