دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب فرهنگ شهری

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب فرهنگ شهری

کتاب فرهنگ شهری اثری شگرف و فوق‌العاده از شهرساز و معمار بزرگ قرن بیستم پروفسور لوییز مامفورد، شرحی بر فرهنگ شهری و تاریخچه‌ی شهر است.

مامفورد از سال‌های بسیار دور، یعنی 1915 با تشویق پاتریک گدس به جمع‌آوری مطالبی پرداخت که به کتاب حاضر تبدیل شد. نظیر تمامی مقالات و کتاب‌هایی که تا آن زمان درباره‌ی معماری، برنامه‌ریزی واحد همسایگی، مسکن و توسعه‌ی منطقه‌ای منتشر کرده بود، این اثر نیز بر تحقیقات دست اول متکی است که از مناطق مختلف گردآوری شده‌ و با بررسی دقیق محل تولدش، نیویورک و اطراف آن آغاز می‌شود.

همه‌ی تلاش‌ او در جهت کشف روشی یکپارچه در حوزه‌ای متمرکز بوده است که تا کنون متخصصانی با گرایش‌های مختلف، دربارۀ آن با هدف عمل جمعی برای استقرار اصولی پایه که بتوان بر اساس آن محیط انسانی ساختمان‌ها‌، محله‌ها، شهرها و مناطق را نوسازی کرد، کار کرده‌اند. بررسی جنبه‌هایی از زندگی که معمولاً تحت عناوین اخلاق، مذهب و آموزش شناخته می‌شوند به زمانی دیگر موکول می‌شود. در این اثر حتی با پذیرش مخاطره، می‌بایست بخش‌هایی از کتاب تکنیک و تمدن را مورد بررسی تطبیقی قرار دهید.

کلمات کلیدی: نکات شهروندی، حقوق شهروندی، فرهنگ شهری، حفاظت از محیط زیست، شهر شناسی، بناهای تاریخی، دانلود کتاب معماری، فرهنگ شهری pdf، اصول شهروندی pdf،

برای دانلود کتاب فرهنگ شهری و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.