دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب رمان سه حنجره گنگ

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب رمان سه حنجره گنگ

کتاب رمان سه حنجره گنگ به قلم نظام الدین مقدسی، درباره‌ی ماجرایی احساسی میان یک دختر و پسر است.

در این اثر لحنی ادبی و روان برای پیشبرد وقایع داستانی انتخاب شده و نویسنده سعی داشته تا برخی عناصر تکنیکی را در نگارش داستانش به کار برد، در حالی که در بخش‌هایی، حال و‌ هوایی شاعرانه، همراه با ذهنیت‌های فلسفی قهرمانان داستان و نگاه توضیح‌گر راوی سوم شخص، داستان او را در موقعیت‌های دیگری نسبت به خط اصلی داستانی قرار داده است.

در بخشی از کتاب رمان سه حنجره گنگ می‌خوانیم:

خیابان را نگاه می‌کرد و نمی‌کرد و درخت‌ها و آدم‌هایی را که منتظر بودند و نبودند و سایه‌اش را که بود و نبود. پاهایش سنگین و سست می‌رفتند. عرق پیشانی‌اش را با آستین پاک کرد. انگار هر چیزی را که از پوستش عبور کند و پیدا شود، درونش را برملا می‌کرد که این‌گونه با وسواس پاکش کرد.
- مستقیم.
نشست عقب ماشین. 
عطر تندی او را به درون خواند.

کلمات کلیدی: دانلود رمان رایگان، دانلود رمان، رمان فارسی، داستان فارسی، دانلود pdf رمان، رمان ایرانی pdf، رمان pdf، رمان، دانلود رمان هیجان انگیز، دانلود رمان ایرانی، دانلود رمان از نظام الدین مقدسی، دانلود pdf رمان سه حنجره گنگ، دانلود پی دی اف رمان سه حنجره گنگ، دانلود رایگان رمان سه حنجره گنگ، دانلود رمان سه حنجره گنگ، دانلود رمان سه حنجره گنگ، دانلود رمان سه حنجره گنگ با لینک مستقیم، دانلود رمان سه حنجره گنگ برای موبایل، رمان سه حنجره گنگ، رمان سه حنجره گنگ، pdfرمان سه حنجره گنگ کامل،

برای دانلود کتاب رمان سه حنجره گنگ و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.