دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب نیم قرن با سیاوش قمیشی

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب نیم قرن با سیاوش قمیشی

مجموعه آثار ، همراه با آکورد و نت در شناخت و بزرگداشت سیاوش قمیشی
مجموعه ای که پیش رو دارید شامل تمامی آهنگ های سیاوش و گلچینی از ساخته های ایشان برای دیگر هنرمندان میباشد که برای نوازندگان گیتار ، کیبرد و .... نگارش شده است.
برای نوازندگان گیتار علاوه بر نت نویسی استاندارد از تبلیچر نیز استفاده شده است. در این مجموعه سعی بر آن شده همه ی قطعات با گام اصلی آهنگ نگارش شود تا نوازندگان با تونالیته ی اصلی آهنگ آشنایی بیشتری داشته باشند.

کلمات کلیدی: دانلود نت موسیقی، سیاوش قمیشی، آهنگ های سیاوش قمیشی، نت استاندارد گیتار، موسیقی پاپ، آموزش موسیقی، بیوگرافی سیاوش، دانلود نت گیتار،

برای دانلود کتاب نیم قرن با سیاوش قمیشی و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.