دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب هنر دکوراسیون

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب هنر دکوراسیون

کتاب هنر دکوراسیون نوشته‌ی نازیلا قبادی، با زبانی ساده و رسا نکات مؤثر در دکوراسیون داخلی را شرح داده است.

عصر حاضر عصر شتاب و سرعت است. دنیایی پر از هیاهو، استرس و فشار که تأثیرات ناخواسته‌ای بر روح و جسم شما می‌گذارد. در نتیجه شما به دنبال فضایی آرام و دلنشین برای رهایی از هجوم این فشارها هستید. بدون شک فضایی دل‌انگیز برای استراحت می‌تواند کمک شایانی به حفظ تعادل روحی و فکری‌تان کند. از این رو توجه به طراحی داخلی و طراحی دکوراسیون امری بسیار مهم و حیاتی است که باید به عنوان یک علم آمیخته با هنر مورد مطالعه و تحقیق قرار گیرد. 

در بخشی از کتاب هنر دکوراسیون می‌خوانیم:

چرخه رنگ چیست : چرخه رنگ از دوازده رنگ تشکیل شده است که دارای سه رنگ اصلی قرمز، زرد و آبی است و رنگ‌های فرعی مانند سبز، نارنجی و بنفش بین این رنگ‌ها قرار می‌گیرد و از ترکیب رنگ‌های اصلی با فرعی شش رنگ دیگر به دست می‌آید مانند نارنجی - قرمز، نارنجی - زرد، زرد - سبز، سبز - آبی، بنفش - آبی و بنفش - قرمز. در چرخه رنگ هر رنگ با رنگ کناری خود هم خانواده است و رنگ مقابلش رنگ مکمل است
کنتراست رنگ چیست : به معنی تقابل است یعنی اختلاف رنگ تیره و روشن در یک تصویر. کنتراست هر رنگ رنگ مقابلش است شدید‌ترین کنتراست بین سیاه و سفید است.

کلمات کلیدی: سبک های دکوراسیون، آموزش مجانی طراحی خانه، طراحی داخلی، نور پردازی خانه، انواع دکور، آموزش طراحلی داخلی، طراحی داخلی خانه، معماری داخلی، اصول فنگشویی، آموزش طراحی خانه، سبک های معماری داخلی pdf، دکوراسیون، کتاب آموزش طراحی داخلی خانه، دانلود کتاب آموزش طراحی داخل خانه، راهنمای کاربردی طراحی داخلی pdf، آموزش طراحی دکوراسیون خانه، کتاب در زمینه طراحی داخلی، دانلود کتاب آموزش طراحی داخل ساختمان، رنگ شناسی، طراحی داخلی،

برای دانلود کتاب هنر دکوراسیون و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.