دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب خاطرات سیاسی جنرال عبدالقادر در گفت و گو با دکتر پرویز آرزو

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب خاطرات سیاسی جنرال عبدالقادر در گفت و گو با دکتر پرویز آرزو

جنرال عبدالقادر از شخصیت های جریان ساز دیروز افغانستان بوده است. نزدیک به دو دهه نقش پر رنگی در سرنوشت سیاسی افغانستان داشته است. در کودتای بیست و شش سرطان داوود خان در برابر نظام فرساینده و پس روِ شاهی حضور داشت. فرمانده ی کودتای 7 ثور بود. وزیر دفاع افغانستان بود. به اتهام کودتا بر ضد حکومت نورمحمد تره کی و حفیظ الله امین به زندان افتاد و حکم اعدامش صادر شد. از زندان رها شد و معاون ببرک کارمل شد. دوباره وزیر دفاع شد. از وزارت برکنار شد. با روی کار آمدن داکتر نجیب الله از حزب حاکم بیرون شد. سفیر افغانستان در پولند شد. حالا او که در رویدادهای نزدیک به دو دهه نقشی پر رنگ داشته، پس از سالها خاموشی لب به سخن می گشاید. از آن سال های پر آشوب میگوید و گاهی داوری میکند.

در برگ های این کتاب خواهید دید که جنرال عبدالقادر چگونه پس از چند دهه خاموشی، بی پرده و رُک –شیوه یی که در میان ما چندان جا افتاده نیست- از سهم خود در آن سالها می گوید. او پرده ها را بی پرده بالا میزند تا خواننده دریابد که امروزِ ما تداومِ دیروز و پریروزِ ماست.

کلمات کلیدی: دانلود کتاب سیاسی، سیاست در افغانستان، درباره ژنرال عبدالقادر، خاطرات سیاسی جنرال عبدالقادر، دانلود کتاب خاطرات، تاریخ افغانستان، درباره افغانستان، دانلود زندگینامه، زندگینامه سیاسی،

برای دانلود کتاب خاطرات سیاسی جنرال عبدالقادر در گفت و گو با دکتر پرویز آرزو و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.