دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب 101 راه برای کشتن رئیستان!

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب 101 راه برای کشتن رئیستان!

کتاب 101 راه برای کشتن رئیستان! اثر گراهام رومیو یکی از پر فروش‌ترین آثار ژانر وحشت سال 2007 بوده است.

همه‌ی شما یکی از این رئیس‌ها داشتید یا دارید: از تنبل و بی‌صلاحیت، طلبکار و روانی گرفته تا عجیب و غریب، چندش آور و احمق! همه‌ی شما تا به حال تحت شرایطی قرار گرفتید که دوست داشتید کله‌ی جناب رئیس رو از جا درآورید! این کتاب مصور باعث می‌شود تا شما در چنین شرایطی آروم باشید و بخندید.

کلمات کلیدی: دانلود کاریکاتور، کاریکاتور، دانلود کتاب طنز، دانلود کتاب کاریکاتور، روش های کشتن رئیس، دانلود کتاب ترسناک، طنز، شوخی، pdf کتاب طنز، طنزپردازی،

برای دانلود کتاب 101 راه برای کشتن رئیستان! و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.