دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب رمان قفس شطرنج

  • از: مسعود خیام
  • موضوع: رمان
  • ۱۲۵ صفحه
  • فرمت: PDF
  • زبان: فارسی
  • تاریخ انتشار: ۱۳ شهریور ۱۳۹۳
  • ۷۳۸۲ بازدید
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب رمان قفس شطرنج

کتاب رمان قفس شطرنج اثر مسعود خیام، از جمله آثاری است که می‌توان آن را تجربه‌ای نو در زمینه ادبیات تخیلی و تمثیلی به شمار آورد. زمینه‌ای که در ادبیات داستانی معاصر چندان تجربه نشده است.

این کتاب اثری فلسفی، علمی و سیاسی است که نخستین بار در خارج از کشور چاپ شده و سپس با تغییراتی در داخل ایران به چاپ رسید. رمان قفس شطرنج مانند اکثر کتاب‌های مسعود خیام نایاب شده است.

پی گرفتن داستانی که قهرمانان آن در هیات مهره‌های شطرنج ظاهر می‌شوند به واقع کمی گیج کننده است و خواننده باید با مشاهده تصاویر مهره‌های شطرنج که جایگزین قهرمانان شده‌اند نام آن‌ها را نزد خود تکرار کنند تا به یادش بماند هر یک تمثیل کدام شخصیت داستان است.

کلمات کلیدی: داستان اجتماعی، دانلود رمان هیجان انگیز، داستان فارسی، دانلود داستان pdf، دانلود رمان pdf، دانلود رمان قهرمانی، رمان قفس شطرنج، دانلود رمان فلسفی،

برای دانلود کتاب رمان قفس شطرنج و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.