دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب صبح نزدیک است

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب صبح نزدیک است

در این کتاب (صبح نزدیک است) با روشی نوین به شکلی جذاب و داستانی یک دوره اعتقادات اسلامی و اجتماعی آموزش داده می شوند. در این کتاب با نگاهی نوین با معصومین (ع)، یهود، حجاب، تاریخ صدر اسلام ، فلسفه و عرفان، شیوه های جذابیت و مدیریت موفق، روایات اعتقادی معصومین، زوایای شگفت شخصیت پیامبر(ص) و بسیاری مطالب دیگر آشنا خواهید شد. این کتاب بسیار جامع و در عین حال بسیار کم حجم بهترین هدیه برای دوستان جوان شما خواهد بود زیرا از خواندنش خسته نخواهند گشت.

داستان کتاب مربوط به جوانی است که همچون بسیاری از دیگر جوانان جهان امروز، دچار بحران هویّت است. این بحران که کیست و قرار است چه کار مهمی در زندگی خود انجام دهد؟
سرانجام طی اتفاقاتی غیر قابل پیش بینی غالبِ آنچه را که یک جوان امروزی برای موفقیّت بدِان ها نیاز دارد، می آموزد و حتی جهان را از نابودی نجات می دهد. با توجّه به اینکه خودم نیز اکنون نوزده سال دارم، بسیاری از سؤالات و نیازهای فکری هم سن و سال هایم را درک و سعی کرده ام بدان ها پاسخ دهم.

کلمات کلیدی: رمان، داستان بلند، داستان مذهبی، نشر نصایح، آزادی، مذهبی افراطی، ولایت فقیه، آخر الزمان، حکومت اسلامی، بحران هویت، معارف اسلامی،

  • به دلایل قانونی لینک دانلود این کتاب حذف شده است
کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.