دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب سی کارآفرین - جلد 4

کتاب‌های مرتبط

مشاهده همه »
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب سی کارآفرین - جلد 4

پس از تجربه چاپ 3 سری کتاب «سی کارآفرین» و گفتگوی دو طرفه با 90 نفر از کارآفرینان برگزیده دانشگاه صنعتی شریف، نوبت آن رسید تا با ارزیابی نکات مطرح شده در این گفتگو ها به موشکافی دقیق مشکلات پیش روی فرایند کارآفرینی در کشورمان پرداخته، ضمن یافتن راه حل های اجرایی برای آنها از تجربه­ های موفق این افراد در رفع موانع نیز سود جوییم و در آینده نزدیک نیز، پروژه بزرگتری به نام «دانشگاه نخبگان» را کلید بزنیم تا شبکه ­ای جامع از اطلاعات کارآفرینان، همراه با راهکارهای رسیدن به پیروزی را در یک مجموعه مدون و کارا گرد آوریم. امید آن که فقط به چاپ دفتر خاطرات بسنده ننماییم و افق های فکری افراد در موضوع کارآفرینی را در کنار هم فراهم آوریم و به بوته نقد سازنده بگذاریم و به کمک مخاطبان صاحب­ نظر، همکاران پروژه سالیانه مجموعه کتب «سی کارآفرین» به تصحیح و تدقیق راهی که در پیش گرفته­اند، نائل شوند.

با تهیه بانک اطلاعاتی جامع و «به روز» از فارغ التحصیلان دانشگاه و روتین شدن کار تهیه هر کتاب، گفتگو­های کتاب چهارم با تغییر در محتوای سؤالات و به جای تدوین دفتر خاطرات شخصی آنها با تأکید بیشتر بر جنبه­ های کارآفرینانه فعالیتهای افراد در زندگی حرفه­ ای آنها به منظور توسعه کسب و کارهای دانش­ بنیان انجام گرفت.

کلمات کلیدی: اقتصاد، سی کارآفرین، بازاریابی، ایجاد درآمد، درآمدزایی، مدیریت تجاری، تجارت، دنیای تجارت، کارآفرینی، کارآفرینان موفق، دانشگاه صنعت شریف، گفتگو با دانشجویان کارآفرین، فارغ التحصیلان دانشگاه شریف، دانشگاه نخبگان،

برای دانلود کتاب سی کارآفرین - جلد 4 و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.