دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب مواد خانمان سوز

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب مواد خانمان سوز

این کتاب که توسط آقای ناصر نظارات گردآوری شده است، درباره ی انواع مواد مخدر و تاریخچه استفاده از هر کدام می باشد.

همچنین در  این کتاب هر کدام از مواد مخدر مورد بررسی قرار گرفته و با توجه به تحقیقات انجام شده عوارض و روش های درمان اعتیاد بیان شده است.

از زبان نویسنده:

درجایی مطالعه می کردم که بیش از دو میلیون معتاد در کشورما وجود دارد و این آمار همچنان در حال افزایش است، این کلام از طرف بنده به هرکس که به نوعی در این گرداب خانمان سوز گرفتار است.

این راهی که تو در آن پا گذاشته ای همانند رودخانه ای است که هرچه جلوتر روی، بیشتر غرق می شوی پس همین جا اراده کن و با توکل به خدا، برگرد .

به امید روزی که آمار فوق به صفر برسد .

انشاء الله

کلمات کلیدی: مواد، مواد مخدر، ترک اعتیاد، اعتیاد، تریاک، عوارض تریاک، کراک، عوارض کراک، مورفین، شیشه، عوارض شیشه، درمان اعتیاد به طور قطعی، خشخاش، الکل، متادون چیست، کوکائین، عوارض کوکائین، داروهای اعتیاد زا، تاثیر مواد مخدر روی اعصاب، مواد مخدر توهم زا، کریستال، LSD، اکستازی، قرص اکس، مسکالین، حشیش،

برای دانلود کتاب مواد خانمان سوز و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.