دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب تشخیص و درمان پسوریازیس و آرتریت پسوریاتیک در بزرگسالان

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب تشخیص و درمان پسوریازیس و آرتریت پسوریاتیک در بزرگسالان

نام این کتاب به انگلیسی Diagnosis and management of psoriasis and psoriatic arthritis in adults

بیماری پسوریازیس یک بیماری مزمن و با واسطه سیستم ایمنی است که به طور غالب پوست و مفاصل را درگیر می کند. شیوع این بیماری در جامعه 1/5 تا 2 درصد است. تقریبا در 20 درصد مبتلایان به این بیماری درگیر مفاصل نیز وجود دارد.

این کتاب در مورد تشخیص و درمان این بیماری به زبان انگلیسی است که چاپ سال  2010 می باشد.

کلمات کلیدی: pathomechanisms، ژنتیک، تشخیص، بیماری پسوریازیس، بیماری مفاصل، بیماری های خاص، اتوفیزیولوژی پسوریازیس، انجمن پسوریازیس، آرتریت پسوریاتیک، درمان پسوریازیس، بیماری، درمان، پیشگیری،

برای دانلود کتاب تشخیص و درمان پسوریازیس و آرتریت پسوریاتیک در بزرگسالان و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.