دسته‌بندی کتاب‌ها
ارسال کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب من،تو... تنهایی...

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب من،تو... تنهایی...

این کتاب توسط مهرناز زین العابدین پور و محمد حسین انصاری به نگارش درآمده است.

احساس. کلمه ای زیبا. کلمه ای مرموز. کلمه ای مبهم.کلمه ای با تعاریف مختلف. شاید به تعداد همه انسانها. به تعداد همه کسانی که احساس را حس کرده اند. تجربه کرده اند. درک کرده اند. دقیقأ ندانستند چیست. دقیقأ نتوانستند بیانش کنند. به کلامش بیاورند. توصیفش کنند. چیزی در درون. در اعماق وجود. شاید در ذهن. شاید در قلب و شاید جایی ناشناخته. احساس را نمی توان بیان کرد. به زبان آورد. اما می توان اسیرش کرد. می توان دیدش. در چشم. با قدرت اشک. در صدا. با لرزشش. در دستان. با گرما یا سرمایش. در قلب. با تپشش. در نفس. با هن هنش. و شاید در قلم. با لغزشش بر کاغذ. با انتقالش بر کاغذ. با تبدیل حس به کلام. به کلمه. به جمله. به متن. به داستان. به شعر. و به هر شکل نوشتاری دیگر. با قدرت دادن به جوهرهای بی احساس. با نگاشتن احساسات. شاید اینگونه بتوان احساس را بیان کرد و آن را به اسارت گرفت تا کمی از ابهامش کاست. تا بتوان بیانش کرد. عیانش کرد. شناختش.

کلمات کلیدی: مجموعه شعر، متن ادبی، شعر کوتاه، احساس، جملات احساسی، جملات قصار، مهرناز زین العابدین پور، مجموعه جملات قصار،

برای دانلود کتاب من،تو... تنهایی... و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب و کتاب صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.