دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

گزیده ای از کتاب های دکتر شریعتی

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی گزیده ای از کتاب های دکتر شریعتی

شریعتی علاوه بر شهرت زیادش برای سهم داشتن در انقلاب ایران، دلیل دیگر شهرتش کارنامه فعالیت‌های اوست که برای احیای مذهب و سنت در جامعه و بیدادگری نسبت به سلطنت وقت داشته است. شریعتی را در ادبیات معاصر معلم شهید می‌نامند. و از زمان انقلاب تاکنون یادبودهای زیادی یه یاد او برگزار و اجرا کرده‌اند. و از آن زمان نقدها و تجلیل‌های زیادی پیرامون آثار، آراء و تاثیراتی که او بر چند دهۀ معاصر ایران گذاشته وجود دارد.

این کتاب گلچینی از جملات و دل نوشته های زیبای او،  برگرفته از کتاب هایش است که تقدیم  می کنم به ایرانیان عزیز...

 

امید، درمانی است که شفا نمی دهد، ولی کمک می کند تا درد را تحمل کنیم...

کلمات کلیدی: جملات دکتر شریعتی، سخنان دکتر شریعتی، کویر دکتر شریعتی، کتابهای دکتر شریعتی، کتاب کویر دکتر شریعتی، زندگی نامه دکتر شریعتی، نوشته های شریعتی، دست نوشته های شریعتی،

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.