دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب عرفان و مقامات

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب عرفان و مقامات

عارف در پی حق است و از هر طلبی حتی عرفان نیز می گذرد و تنها حق را می بیند.از میان فیلسوفان اسلامی،جناب شیخ الرئیس «ابن سینا»از معدود نوابغی است که توانسته است با نگارش نمط های نهم و دهم«الاشارات و التنبیهات»گوی سبقت را از همگنان خود برباید و به خلق اثری کم نظیر همت بگمارد.این دو نمط از نفوس مجرد و فرشتگان سخن نمی گوید،بلکه از خاک نشینانی چند سخن سر می دهد که خواهان حق هستند و منازل و احوالی که آنان در طریق سیر و سلوک خود دارند را می شناساند و اسرار و ویژگی های عارفان را به بحث می گذارد.شرح حاضر به نقد و بازاندیشی گزاره های این کتاب می پردازد و پیچیدگی ها،نازک اندیشی ها و ارزش صدق داده های این دو نمط عارفانه را با رویکردی فلسفی و خردگرایانه تبیین می کند.

کلمات کلیدی: کتابهای عرفانی، دانلود کتابهای عرفانی، کتابهای فلسفی، دانلود کتابهای فلسفی،

برای دانلود کتاب عرفان و مقامات و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.