دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب صحیفه عشق

کتاب‌های مرتبط

مشاهده همه »
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب صحیفه عشق

اثر حاضر برگرفته ای کوتاه از دعای مکارم الاخلاق صحیفه ی سجادیه ی سید عشاق؛حضرت سجاد(علیه السلام)است.صحیفه ی سجادیه که به سبب سنگینی حقایق و عظمت محتوا کم تر مورد توجه قرار گرفته است.پس از قرآن کریم بیش ترین ویژگی ها و نشان های الهامات ربوبی را ارایه می دهد و والاترین کتاب عرفان و اخلاق به شمار می رود و در این میان،دعای مکارم الاخلاق ویژگی دارد. صحیفه ی عشق گزیده ای از درس هایی است که استاد فرزانه؛حضرت آیت الله نکونام سالیان پیش در جمع حوزویان حوزه ی علمیه ی قم داشته و به قلم ایشان به نگارش درآمده و برخی از نظرگاه های ویژه ی معظم له را که در حوزه ی دین پژوهی بدیع و نوپدید است،بیان می دارد. معرفی نزدیک ترین و آسان ترین راه وصول به حضرت حق،دیدگاه دینی به فقر و غنا و رزق و روزی و چگونگی بهره مندی از مواهب دنیوی و نازک اندیشی های عرفانی درباره ی مسایلی که در متن زندگی مردم وجود دارد و راه گشای زندگی سالم است از ویژگی های این نوشته می باشد.

کلمات کلیدی: کتاب اخلاق، حضرت آیت الله نکونام، دعای مکارم الاخلاق، صحیفه ی سجادیه، کتاب عرفان،

برای دانلود کتاب صحیفه عشق و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.