دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب کشکول

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب کشکول

کتاب کشکول اثری جُنگ مانند از شیخ بهائی، شامل شعرها و نثرهای مورد علاقه اوست. برخی از این شعرها و نثرها از خود وی و برخی نیز گردآوری او از دیوان‌ها و کتاب‌های مورد علاقه‌اش هستند.

مطالب این کتاب شامل مضامین دینی، تاریخی، ادبی، ریاضی و نجومی می‌باشند. این مطالب اغلب بی‌‌هیچ نظم خاصی به دنبال هم آمده‌اند. با این حال این اثر بیش از سایر تألیفات وی شما را به ضمیر فکری بهائی نزدیک می‌کند.

در بخشی از کتاب کشکول می‌خوانیم:

سخن عارفان و پارسایان
یکى از اصحاب حال، روزى به یارانش مى گفت: اگر به ورود به بهشت و گزاردن دو رکعت نماز مخیر مى شدم، گزاردن دو رکعت
نماز را برمى‌گزیدم او را گفتند: چگونه؟ گفت: زیرا که در بهشت به حظ خود مشغول خواهم شد و در گزاردن دو رکعت نماز، به
حق پرورگار خویش.

حکایاتى از عارفان و بزرگان علم و دین
در احیاء آمده است که: عارفى شبلى را به خواب دید و او را پرسید که: خداوند با تو چه کرد؟ گفت: با من ستیزه کرد؛ تا نومید
شدم. پس چون نومیدیم را دید، مرا در رحمت خود فرو برد.

کلمات کلیدی: کتاب شعر کشکول، کشکول، کشکول چیست، کشکول از شیخ بهایی، آشنایی با کشکول، اشعار شیخ بهایی، دانلود کتاب کشکول شیخ، pdf کشکول شیخ بهایی، کتاب pdf کشکول، متن کشکول شیخ بهایی، کتاب کشکول،

برای دانلود کتاب کشکول و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.