دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب تست آی کیو

  • موضوع: کتاب‌های سرگرمی
  • ۳۰۵ صفحه
  • فرمت: PDF
  • زبان: انگلیسی
  • تاریخ انتشار: ۲ مهر ۱۳۹۱
  • ۲۳۹۲۳ بازدید
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب تست آی کیو

کتاب الکترونیکی The Ultimate IQ Test Book بزرگترین کتابی است که در مورد تمرین های تست آی کیو می باشد. این کتاب ارزشمند توسط کارشناسان آزمون ضریب هوشی تهیه و جمع آوری گشته است.
این کتاب تست IQ شامل هزار تمرین میباشد که به همراه راهنمایی های ساده برای ارزیابی عملکرد فردی است. کار کردن با این سوالات میتواند هر شخصی را در جهت بهبود واژگان خود و قدرت محاسبه و استدلال های منطقی اش کمک کند.
کتاب حاضر برای اشخاصی که باید در آزمون ضریب هوشی شرکت کنند بسیار مفید و ارزشمند می باشد.
و همچنین این کتاب برای کسانی که دوست دارند ذهن خود را باز کنند سرگرمی خوبی محسوب می شود. شما می توانید این کتاب الکترونیکی eBook را به صورت PDF در 305 صفحه انتشار یافته در سال 2010 به رایگان دریافت و روی ذهن خود کار کنید.

کلمات کلیدی: تست آی کیو، تست IQ، آزمون تست آی کیو، تست هوش،

برای دانلود کتاب تست آی کیو و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.