دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب سرشار خیال پنجره از نگاه

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب سرشار خیال پنجره از نگاه

استادی گرانمایه می‌گفت:« شعر، رستاخیز کلمات مرده ی معمولی روزمره است». و به گفته شاعر این کتاب، شعر چیزی بیش از زبان، موسیقی و تصویر است. در این کتاب شعر، معنا مد نظر بوده و پرورده شده است. از این رهگذر حتی سبک کتابت و اعراب گذاری جهت خوانایی و بیان معنا و نیز تکمیل موسیقای کلام در نظر گرفته شده است.

سیاق در این مجموعه چیزی بین نیمایی و سپید است. و کوشش شده ایجاز به غایت باشد و واژه های ناکارا کنار گذاشته شده و بیشترین مفهوم در عمیقترین صور خیال بیان شده است. فضای شفافی از سورئالیسم و جریان آزاد ذهن در تمام مجموعه گسترده شده است.

کلمات کلیدی: مجله شعر، اشعار سپید و مدرن، شعر سپید، مجموعه ترانه، ترانه، مجموعه شعر، شعر، شعر نو،

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.