دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب رمان ملکه ویکتوریا

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب رمان ملکه ویکتوریا

کتاب رمان ملکه ویکتوریا نوشته‌ی الیزابت لانفورد، درباره‌ی زندگی دوشیزه‌ای به نام ویکتوریا است که دست تقدیر او را به فرمانروایی انگلستان رسانید و به عنوان ملکه‌ی کشور انگلستان و کشورهای متحد آن انتخاب شد.

او بیش از شصت و سه سال ملکه بود و در تمام تاریخ بریتانیا طولانی‌ترین دوره‌ی سلطنت را داراست. دوره‌ی حکومت او با گسترش عظیم امپراتوری بریتانیا همراه بود. دوره‌ی ویکتوریایی در اوج انقلاب صنعتی بود؛ دوره‌ای از تغییرات عظیم اجتماعی، اقتصادی و فناوری در پادشاهی متحد. ویکتوریا در ضمن آخرین فرمانروا از سلسله‌ی خاندان هانوفر بود.

کلمات کلیدی: رمان ترجمه شده، رمان خارجی، رمان انگلیسی، دانلود pdf داستان، دانلود pdf رمان، رمان pdf، رمان تاریخی خارجی، تاریخ سیاسی، اتفاقات تاریخی، دانلود رمان تاریخی، تاریخ بریتانیا، داستان و رمان تاریخی، داستان های تاریخی، سلسله خاندان هانوفر، دانلود داستان خارجی،

برای دانلود کتاب رمان ملکه ویکتوریا و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.