دسته‌بندی کتاب‌ها
ارسال کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب الفبای لاتین - حروف یونانی

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب الفبای لاتین - حروف یونانی

با توجه به آنکه یادگیری لاتین درغرب معمول بوده و هست این اصلا عجیب نیست که حروف یونانی به فروانی در علوم مختلف به کارگرفته شده است. اما چیزی که باعث تعجب است آنکه سیستم آموزش و پرورش کشور ما ایران بدون هیچ پیش آگاهی دانشجویان را وادار به استفاده این حروف می نماید و در هیچ یک از کتب درسی حتی اشاره ای کوتاه در مورد منبع آن ننموده تا آنجا که بسیاری از دانشجویان بدون هرپیش زمینه فکری حروف را اشتباه تلفظ می کنند و این واقعاً برای ما موجب سرشکستگی است.

کلمات کلیدی: حروف یونانی، الفبای یونانی، الفبای لاتین،

برای دانلود کتاب الفبای لاتین - حروف یونانی و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب و کتاب صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.