دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب نهج البلاغه

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب نهج البلاغه

برای شما.شمایی که بی وقفه درپی دانستن و اندیشیدنید. اگر در مجموعه دانسته هاتون این کتاب نیست!بواقع گنج بزرگی رو در فقدان دارید -اگر درپی دانستن چگونگی بوجود آمدن عالم هستی هستید -اگر میخواهید ذات پاک خداوند رو بهتر درک کرده تا حیرت کنید -اگر خودتون رو خوب نشناختید -اگر در پی شناخط محیط و اطرافیان و شخصیتهاشون هستید -اگر روش خوبی برای مواجه با مشکلات نیاز دارید -اگر میخواهید اسلام بدون تحریف و اعمال سلیقه رو بشناسید -اگر میخواهید از آثار بدی ها و خوبی ها مطلع بشید -اگر از سیاست سر رشته ندارید -اگر تا به حال به همین حد از ظرفیتهای انسانی و فوق انسانی تون بسنده کردید -اگر مایلید اسلام پیغمبر و امیر مومنان رو بشناسید -اگر میخواهید به شهر علم پیمبر که از اون سخن به میون آورده بودند راه پیدا کنید،، ((عَلِیٌ بابُها)) -و هزاران هزار پاسخ دیگر برای باقیه اماها و اگرها... نهج البلاغه کتابیست که آوازه اون در همه جا هست، ولی عجبا که از محتوای اون کمتر اثری پیداست در این نسخه از کتاب محتوای مطالب بخوبی تفکیک شده و صراحتاً میشه گفت که از بهترین نسخ موجوده در 342 صفحه، کالیبره شده برای -پی.سی- و -پی.دی.ای- با فونتی بسیار خوانا شامل تمامی خطبه ها و نامه ها و حکمتهای موجود با فهرست لینک شده امید که از این کتاب که سرشار از عجایب است بهرمند شوید بزودیه زود سایر نسخه ها هم از همین وبسایت در دسترستان قرار خواهد گرفت حتماً برای امتحان چند صفحه از این کتاب رو ملاحضه بفرمائید

کلمات کلیدی: عالم هستی، نهج البلاغه،

برای دانلود کتاب نهج البلاغه و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.