دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب برنامه نویسی بانک اطلاعاتی با سی شارپ

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب برنامه نویسی بانک اطلاعاتی با سی شارپ

کتاب برنامه نویسی بانک اطلاعاتی با سی شارپ به زبان انگلیسی نکات قابل توجهی را در Visual C# .NET 2008 و همچنین بانک‌های اطلاعاتی نظیر Access ،SQL Server ،Oracle بیان می‌کند.

بر خلاف اینکه در روش قدیمی از خطوط زیادی کد استفاده می‌شد نویسنده‌ی این کتاب از ابزارهای طراحی و همچنین از ویزاردهای طراحی در Visual Studio و همچنین از متدهای real-time استفاده کرده است. از جمله خصوصیات جالب این اثر آموزشی این است که بیش از 60 مثال پروژه‌های برنامه نویسی بانک اطلاعاتی در محیط واقعی با استفاده تصاویر و توضیحات کاملاً عمقی در آن وجود دارد که به شما در تفهیم بهتر تکنیک‌های کلیدی و تکنولوژی‌های برنامه نویسی سی شارپ در بحث برنامه نویسی بانک اطلاعاتی کمک می‌کند.

نویسنده در این کتاب که یک نمونه کامل در نوع خود می‌باشد از سه بانک اطلاعاتی Microsoft Access 2007 ،SQL Server 2005 SP2 و Oracle Database 10g XE Release 2 در طول مباحث خود استفاده کرده است. همچنین در این اثر بحث و آنالیزی در مورد تکنیک جدید در بانک اطلاعاتی به نام LINQ که شامل LINQ به اشیاء، LINQ به LINQ ،DataSet به LINQ ،SQL به موجودیت‌ها و LINQ به XML و پیاده سازی آن‌ها در پروژه‌های واقعی با تشریح خط به خط آورده شده است.

ویژگی‌های این منبع فوق العاده گرانبها:
- تکنیک‌های برنامه نویسی بانک اطلاعاتی پیشرفته و کاملاً اساسی برای دانشجویان تازه کار و یا با تجربه و همچنین برای برنامه نویسان
- جزئیات مرحله به مرحله روی طراحی و ساخت یک بانک اطلاعاتی رابطه‌ای به صورت کاملاً عملی
- تمرین و راه حل‌های مناسب در هر Chapter برای تقویت و بهبود یادگیری و تفهیم
- مناسب برای دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته‌های علوم کامپیوتر و مهندسی کامپیوتر، فارغ التحصیلان در تمام رشته‌های مهندسی، و مهندسین نرم افزار و همچنین محققان در رشته‌های دانشگاهی و صنعتی

کلمات کلیدی: مهندسی نرم افزار، آموزش برنامه نویسی، سی شارپ pdf، حل مسائل سی شارپ، مثال های سی شارپ، مثال های برنامه نویسی سی شارپ، دستورات سی شارپ، حل المسایل سی شارپ، برنامه نویسی سی شارپ، آموزش برنامه نویسی سی شارپ، مسائل سی شارپ، نمونه سوال برنامه نویسی سی شارپ، کتاب آموزش برنامه نویسی، کتاب برنامه نویسی سی شارپ، سی شارپ،

برای دانلود کتاب برنامه نویسی بانک اطلاعاتی با سی شارپ و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.