دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب رمان جاده جهنم

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب رمان جاده جهنم

کتاب رمان جاده جهنم اثر مهرداد امیر رحیمی، دارای دوازده فصل مستقل اما مرتبط است که پیچیدگی‌های درون انسان را به تصویر می‌کشد.

در بخشی از کتاب رمان جاده جهنم می‌خوانیم:

سالار وصیت‌نامه رو از احمد گرفت با دقت تا کرد و گذاشت توی جیب بغل پیراهنش و با دست دو تا زد روش، احمد با لبخندی ازش تشکر کرد.

سینه‌خیز به راهش ادامه داد در حالیکه با خودش فکر می‌کرد، اینجا کی تاس می‌ریزه، کی مهره‌ها رو جلو می‌بره، تو مارپله هر کدوم از بازیکن‌ها شانس برابری دارن، شانسی برابر برای نیش زدن یا نیش خوردن، بالا رفتن یا پایین افتادن، تو همین عوالم بود که یه چیزی از کنار گوشش سوت کشید و رد شد، رو نرمه گوشش احساس داغ شدن و سوزش کرد دست مالید چند قطره خون اومده بود، ناخودآگاه به عقب برگشت و به پشت سر نگاه کرد، تو اون تاریکی چیزی پیدا نبود، بیشتر دقت کرد، دور خودش چرخید و کمی خودش و عقب کشید، چند متری که اومده بود و برگشت و نشست کنار احمد، گلوله‌ای که خراش کوچیکی رو نرمه گوشش انداخته بود نشسته بود درست بین دو ابروی احمد وسط پیشونیش، احمد هنوز هم لبخند شیرینش و به صورت داشت و با چشمای کاملاْ باز به سالار خیره نگاه می‌کرد، چیزی در نگاهش توجه و جلب می‌کرد، چیزی شبیه یک کنجکاوی، چیزی شبیه یک سوال، مثل این بود که می‌خواست از سالار چیزی بپرسه.

سالار سر احمد و گذاشت روی پاش، این بار اولی نبود که جنازه دوستی رو روی پاهاش می‌خوابوند، کسی که قادر نبود سوسکی رو تو حموم خونه‌اش بکشه، بدون کوچکترین ترحمی سرب داغ تو قلب هم نوع خودش می‌نشوند، مردن دیگه براش عادی شده بود حتی عادی‌تر از زندگی، خودشم تعجب می‌کرد چطور ممکنه مردن جوونی 20 ساله اینقدر براش عادی باشه.

کلمات کلیدی: رمان اجتماعی ایرانی، دانلود pdf رمان، رمان ایرانی pdf، رمان pdf، دانلود رمان رایگان، دانلود رمان ایرانی، دانلود رمان فارسی، رمان فارسی، رمان های فارسی، رمان، دانلود رمان، دانلود رمان اجتماعی، رمان اجتماعی،

برای دانلود کتاب رمان جاده جهنم و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.