دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب قرآن کریم

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب قرآن کریم

کتاب قرآن کریم به اعتقاد مسلمانان سخنان خداوند است که از طریق وحی توسط جبرئیل بر پیامبر اسلام، حضرت محمد(ص) نازل شد. قرآن کتاب آسمانی بیش از ۲ میلیارد مسلمان در جهان است.

مسلمانان این کتاب آسمانی را بزرگ‌ترین معجزه‌ی محمد (ص) و واضح‌ترین دلیل برای پیامبری او به شمار می‌آورند. قرآن اصلی‌ترین منبع وحی در اسلام به زبان عربی محسوب می‌شود. قرآن در لغت به معنی «قرائت کردن» و «خواندن» به کار می‌رود و مسلمانان معمولاً از آن با عناوینی مانند «قرآن کریم» و «قرآن مجید» یاد می‌کنند. قرآن از ۳۰ جزء و ۱۱۴ سوره تشکیل شده است.

کلمات کلیدی: قرآن، قرآن کریم، آیات قرآن، کتاب قران کریم کامل، دانلود قرآن برای موبایل، دانلود رایگان قرآن، pdf قرآن، pdf قرآن کریم، قرآن عربی، دانلود متن قرآن کریم pdf، قرآن pdf،

برای دانلود کتاب قرآن کریم و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.