دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب آلمان نازی به روایت تصویر

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب آلمان نازی به روایت تصویر

آلمان نازی یا رایش آلمان از ۱۹۳۳ تا ۱۹۴۵ به دورانی از کشور آلمان اطلاق می‏شود که دولت آدولف هیتلر - در سال ۱۹۳۳ تا آغاز نازی-زدایی در سال ۱۹۴۵ میلادی - در آن کشور در راس حکومت بود. در این دوران، کشور آلمان تحت حکومت «حزب سوسیالیست ملی کارگران آلمان» به رهبری آدولف هیتلر به عنوان صدراعظم بود. وی از سال ۱۹۳۴ رهبر حزب سوسیالیست ملی کارگران آلمان شد. پس از روی کار آمدن نازی‏ها در سال ۱۹۳۳، نام رسمی کشور آلمان تغییر نکرد و همان عبارت «رایش آلمان» (به آلمانی: Deutsches Reich) یا «رایش سوم» که از سال ۱۸۷۱ بود، باقی ماند ...

کلمات کلیدی: آلمان، تصویر، کشور آلمان، دولت آدولف هیتلر، آدولف هیتلر، سوسیالیست،

برای دانلود کتاب آلمان نازی به روایت تصویر و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.