دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب یادگیری برای هزاره نوین

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب یادگیری برای هزاره نوین

اگر ا چ. ج ی. ولز دوباره زنده شود، با مشاهد ه مصیبت عظمایی که در پرتو جهل و بیسوادی ، گریبانگیر جامع ه بشری شده است ، بی درنگ به گور خود بازخواهد گش ت ! همة زندگی او مشتاقانه در را ه دفاع از آموزش ، ب ه منظور ایجاد جامع ه نوی ن مبتنی بر علم سپری شد. اما گزارشهایی که پیوسته توسط پژوهشگران و کارشناسان آموزش و پرور ش در سراسر دنیا منتشر می شود، این حقیقت را خاطرنشا ن می کند که آموزش در همه جا؛ از آمریکا گرفته تا هند و ژاپن ، رو ب ه نابودی دارد . شنیده ایم در مدارس آمری کا جنایت به حدی رسیده که در بسیاری از مدارس شهری ، پلیس مسلح به منظور کنتر ل وارد عمل شده است ! بیشتر دانش آموزان مدارس و دانشجویا ن دانشکده ها در اغلب کشورها بی سوادند و خلاقی تبه پدیده ای نادر بدل شده است . در ژاپن هم مثل هند، نیجریه و پاکستا ن؛ بیشتر وقت دانش آموزان فقط به حفظ مطالب تکراری می گذرد(!) و میزا ن موفقیت آنها فقط از طریق سنجش توانای ی آنان در بازگویی کورکورانه مطالب نظری ارزیابی می شود . استادان و دانشجویان به کارگران کارخانه ای می مانند ک ه کالاهای بی مصرف تولید می کند . هر دوی آنها هد ف را گ م کرده و نمی دانند که این ماشین مرموز آموزش اصلاً چرا به وجود آمده است . در حالی که دیوانسالاری آموزش سر به افلاک می ساید، آموز ش برای گردانندگان آن به یک کسب و کار تبدیل شده و به نظر م یرسد که مسؤولیت آنان فقط ادارة موفقیت آمیز این کسب و کار، از طری ق برقراری روابط عمومی خوب و بازاریابی سریع محصولات است ! به ما رسانده اند که آموزش نیز بخشی از تجار ت جهانی شده و کار نهاد آموزش ، تولید کالا ی پرفروشی است که متأسفانه بسیاری از اوقا ت اصلاً به فروش نمی رسد . ظاهراً به تنها چیز ی که توجه نمی شود، یادگیر ی و بنای یک جامعة آموزشی است .

برای دانلود کتاب یادگیری برای هزاره نوین و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.