دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب معرفی PHP

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب معرفی PHP

شناخته می شود ، یک زبان اسکریپت “PHP : Hypertext Preprocessor “ که با نام کامل PHP Java ، C از زبانهای PHP و دستورات (syntax) می باشد . بیشترترکیب ها HTML نویسی توکار گرفته شده و قابلیتهای منحصر به فردی به آن اضافه گردیده است . هدف اصلی از این زبان Perl و آنست که به توسعه دهندگان وب امکان دهد تا به سرعت ، صفحات پویایی را تولید نمایند. PDF امروزه صرفا یک پیش پرداز ابرمتن نیست . شما می توانید تصاویر ، فایلهای PHP توجه کنید که و تولید نموده یا بکار گیرید . PHP حتی پویانمایی های ” فلش “ را با اسکریپت های ساده ...

کلمات کلیدی: آموزش PHP،

برای دانلود کتاب معرفی PHP و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.