دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب یادداشت هایی درباره ادبیات

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب یادداشت هایی درباره ادبیات

یادداشت هایی که در اینجا بطور تدریجی و برای نخستین بار به خواننده عرضه می شود، بین سال های ١٩٩۵ دریک دوره مطالعه جدی ادبیات مغرب زمین فراهم شد. پس از سال ها خواندن به زبان -١٩٩٠ فارسی و طُفیل سفره مترجمین گرانقدر بودن، فرصتی پیداشد تا کتاب هایی را که جالب می دیدم –و بعضاً در دسترس بود- به زبان انگلیسی بخوانم، هرچند که برخی از این آثار خود ترجمه از زبان دیگری به انگلیسی بود. در وهله اول، عشق به ادبیات انگیزه اصلی خواندن داستان و سپس نوشتن این یادداشت ها شد و چون هدف انتشار آنها نبود، این قلمزنی ها ویژگی هایی از این دست را بخود گرفت: ١- فشرده بودن ٢- بعضی وقت ها از یک نقطه شروع کرده ام و تداعی ذهنی، ظاهراً مطالب بی ارتباطی را پشت سر هم ردیف می کند، اما این تداعی معانی همیشه آزاد، بی ربط و یا بی منطق نیست. با کمی دقت می توان سرنخ ها را دید ٣- وقتی کتاب ها را می خواندم، زیر بسیاری از سطور خط می کشیدم (در واقع با ماژیک های رنگارنگ، زیر آنها و در حاشیه صفحه نقاشی می کردم) به این امید که در بازخوانی های دوباره و چندباره، قسمت های مورد نظر را بیشتر بسط دهم ...

برای دانلود کتاب یادداشت هایی درباره ادبیات و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.